KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15977284
nr 1597 7284
Oljemålningar
ett par, Per Södermark. Signerad, daterad a tergo 1851, Porträtt. Olja på duk, 31x25 cm, yttermått inklusive ram: 47x41 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 12 februari 2024
kl 18:05:12
1.500 kr
1.600 kr
1.600 kr